Projekt strony internetowej dla butikowego biura podróży zajmującego się organizacją wyjazdów tenisowych. Projekt bardzo ciekawy, ale też wymagający dużej ilości pracy oraz szczegółowego planowania. 

Relaksmisja oferuje różne rodzaje wyjazdów: wyjazdy na turnieje, obozy tenisowe oraz weekendy tenisowe. Z rozmów przeprowadzonych z klientami ustaliliśmy, że zależy im też na tym, aby jasne było, które wyjazdy przeznaczone są tylko dla kibiców tenisa, a na których dodatkowo odbywają się szkolenia i rozgrywki tenisowe dla uczestników. Zależało nam, aby w łatwy sposób użytkownicy mogli dotrzeć do programów na których im zależy. Wymagało to oczywiście dużej ilości planowania…

Oprócz oddzielnych podstron listujących poszczególne kategorie wyjazdów, zdecydowaliśmy się dodać na stronie głównej oś czasu, na której użytkownicy mogą znaleźć wszystkie dostępne wyjazdy. Charakterystyka wyjazdów oznaczona została czytelnymi kolorowymi etykietami.

Podstrony zawierające szczegółowe informacje dotyczące wypraw, generowane są automatycznie z poziomu panelu użytkownika. Na stronie pojawiają się wyłącznie sekcje dotyczące danego wyjazdu. Istnieje też łatwa możliwość kopiowania sekcji, dzięki czemu wprowadzanie nowych treści na stronie odbywa się  szybko i bezproblemowo.

error: